wtorek, 7 lipca 2015

Powrót?!
   Hej :) Mam do Was kilka, ale za to bardzo ważnych pytań. Ze względu, że są wakacje mam dużo czasu i zastanawiam się, czy nie kontynuować pisania opowiadań. Chcecie je jeszcze czytać? Bylibyście zainteresowani? Czy komentowalibyście i motywowali do dalszego pisania? Pod ostatnim postem były tylko 3 komentarze :( Piszcie szybko.
                                                     Pozdrawiam, berrymarti

7 komentarzy:

 1. Tak ! Oczywiście ż bym czytała i komentowała :D Nie ma żadnych opowiadań już z TDA, a brakuje mi ich :( Chętnie bym sama jeszcze jakieś napisała, ale nie mam pomysłu.
  Czekam na twoja decyzje odnoście opowiadania ^^
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie że tak ,tak mało opowiadań o HOA , które były super . Mam nadzeje że nadal bedziesz pisać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem oczywiście za pisaniem. Jeszcze rok temu było tyle "czynnych" blogów o peddie, hoa itd. Teraz już chyba nikt nie pisze. Właściwie większość blogów została tak po prostu porzucona, niedokończona i to bez żadnego wyjaśnienia, dlatego fajnie, że wpadłaś na pomysł z kontynuacją i mam nadzieję, że będziesz pisać, nawet dla niewielu czytelników. Daj znać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. To świetny pomysł ! Osobiście ja również zastanawiam się nad kontynuacjami moich historii :D
  mam prośbę.. niezbyt dużo pamiętam z twojego bloga... mogłabyś zrobic jeden taki post z takim jakby przypomnieniem co się działo od początku w twojej historii ? C: zapraszam serdecznie na igrzyskaaaa.blogspot.com, niedługo pojawią się tam nowe rozdziały ^-^ pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejne posty <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejku tak bardzo mnie tym postem ucieszyłaś. Byłoby świetne, gdybyś kontynuowala bloga i publikowala w wakacje rozdzialy. Prosze, zrob to! ;d tak wiec czekam z niecierpliwoscia ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak ja też myślę że powinnaś pisać dalej, bo na prawdę piszesz cudownie i ja na pewno będę czytała. A dopiero wczoraj znalazłam ten blog i naprawdę żałuję że tak późno go znalazłam bo jest cudowny, ale tak mnie wciągnął że w jeden dzień przeczytałam wszystkie rozdziały ;) Mam nadzieję że zdecydujesz się pisać dalej :) :D /Aga

  OdpowiedzUsuń
 7. PISZ PROSZĘ !
  A jak napiszesz to daj znać na :
  historia-dedykowana-wam.blogspot.com
  lub
  my-life-caroline.blogspot.com

  KOCHAM

  OdpowiedzUsuń